v. 18 | ti | 02.05 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
FC Tinatuoppi
| |
1 - 2
| 2 | 0 |
| ti | 02.05 | kl. 20:00 |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
Old Irish Wonderers
| |
3 - 0
| 1 | 0 |
| ti | 02.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
Danske United
| |
0 - 3
| 1 | 0 |
| ti | 02.05 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Bar Arttu
| |
0 - 0
| 2 | 0 |
| ke | 03.05 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Höveli
| |
4 - 2
| 2 | 1 |
| ke | 03.05 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
FC Basso
| |
3 - 0
| 2 | 0 |
| to | 04.05 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Semafori
| |
0 - 1
| 2 | 0 |
| to | 04.05 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 10
| 62 | 0 |
| to | 04.05 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Karjurock
| |
0 - 3
| 2 | 0 |
| to | 04.05 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Santala
| |
2 - 0
| 7 | 0 |
| pe | 05.05 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Hugo
| |
4 - 0
| 2 | 0 |
v. 19 | ti | 09.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Koivu
| |
0 - 5
| 2 | 0 |
| ti | 09.05 | |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Wanha Torni
| |
7 - 0
| 1 | 0 |
| ti | 09.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
FC Satama
| |
2 - 1
| 3 | 0 |
| ti | 09.05 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
Mr. Fox
| |
1 - 2
| 1 | 0 |
| ti | 09.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Old Smuggler
| |
2 - 0
| 2 | 0 |
| ke | 10.05 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Hugo
| |
0 - 0
| 2 | 1 |
| to | 11.05 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Whisky
| |
0 - 0
| 1 | 0 |
| to | 11.05 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Basso
| |
2 - 7
| 7 | 0 |
| to | 11.05 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Alvar Saints
| |
1 - 5
| 2 | 0 |
| to | 11.05 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
Bristol
| |
1 - 0
| 1 | 0 |
| to | 11.05 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Bar Arttu
| |
4 - 1
| 2 | 0 |
| to | 11.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
Ihan vaan team
| |
0 - 1
| 1 | 0 |
v. 20 | ma | 15.05 | |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Karjurock
| |
3 - 0
| 2 | 0 |
| ti | 16.05 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
FC Santala
| |
0 - 1
| 1 | 0 |
| ti | 16.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
FC Hugo
| |
1 - 1
| 0 | 0 |
| ti | 16.05 | kl. 20:00 |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
FC Whisky
| |
5 - 1
| 3 | 0 |
| ke | 17.05 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Koivu
| |
0 - 4
| 1 | 1 |
| to | 18.05 | kl. 18:00 |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Höveli
| |
3 - 1
| 2 | 0 |
| to | 18.05 | |
Parkin kenttä
|
Krouvi United
-
Old Irish Wonderers
| |
7 - 3
| 5 | 0 |
| to | 18.05 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Wanha Kupittaa
| |
5 - 4
| 2 | 0 |
| to | 18.05 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
FC Satama
| |
2 - 1
| 4 | 0 |
| to | 18.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
Old Smuggler
| |
0 - 3
| 68 | 0 |
| pe | 19.05 | |
Poropuiston kenttä
|
Bar Arttu
-
FC Basso
| |
2 - 0
| 2 | 0 |
v. 21 | ma | 22.05 | |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
FC Hugo
-
Ihan vaan team
| |
3 - 1
| 2 | 0 |
| ma | 22.05 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
Matkis
| |
1 - 2
| 1 | 1 |
| ti | 23.05 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Mr. Fox
| |
0 - 1
| 2 | 0 |
| ti | 23.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Krouvi United
| |
1 - 3
| 1 | 1 |
| ti | 23.05 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Bar Arttu
| |
1 - 3
| 2 | 0 |
| ti | 23.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
FC Santala
| |
1 - 4
| 4 | 0 |
| ti | 23.05 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Bristol
| |
0 - 0
| 2 | 0 |
| ti | 23.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Semafori
| |
2 - 0
| 2 | 0 |
| ke | 24.05 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
Alvar Saints
| |
0 - 1
| 2 | 0 |
| ke | 24.05 | |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
Mr. Fox
| |
0 - 3
| 2 | 0 |
v. 22 | ma | 29.05 | |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 9
| 75 | 0 |
| ma | 29.05 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Whisky
| |
2 - 1
| 1 | 1 |
| ma | 29.05 | |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Matkis
| |
4 - 2
| 2 | 1 |
| ma | 29.05 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
Old Irish Wonderers
| |
6 - 0
| 4 | 0 |
| ti | 30.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
Bristol
| |
1 - 0
| 1 | 0 |
| ti | 30.05 | |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
FC Koivu
| |
4 - 4
| 2 | 0 |
| ke | 31.05 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
FC Wanha Torni
| |
4 - 1
| 69 | 0 |
| ke | 31.05 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
Alvar Saints
| |
0 - 0
| 1 | 0 |
| ke | 31.05 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Bar Arttu
-
Mr. Fox
| |
1 - 0
| 2 | 0 |
| to | 01.06 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
Old Smuggler
| |
1 - 1
| 1 | 0 |
| to | 01.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Höveli
| |
6 - 3
| 1 | 0 |
| to | 01.06 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
Danske United
| |
0 - 1
| 2 | 0 |
| to | 01.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
Matkis
| |
2 - 4
| 1 | 1 |
| to | 01.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Whisky
| |
4 - 0
| 2 | 0 |
v. 23 | ma | 05.06 | |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Satama
| |
10 - 1
| 3 | 0 |
| ti | 06.06 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
FC Hugo
| |
1 - 3
| 2 | 0 |
| ti | 06.06 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Ihan vaan team
| |
3 - 3
| 3 | 0 |
| ti | 06.06 | kl. 20:15 |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Karjurock
| |
1 - 2
| 1 | 0 |
| ti | 06.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
RAD FC
| |
2 - 1
| 4 | 0 |
| ke | 07.06 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Semafori
| |
1 - 2
| 2 | 1 |
| to | 08.06 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Tinatuoppi
| |
1 - 0
| 2 | 0 |
| to | 08.06 | kl. 18:45 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Santala
| |
2 - 4
| 1 | 0 |
| to | 08.06 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Krouvi United
| |
4 - 5
| 7 | 0 |
| to | 08.06 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Basso
| |
0 - 1
| 2 | 0 |
| to | 08.06 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
Bar Arttu
-
Old Smuggler
| |
0 - 1
| 2 | 1 |
v. 24 | ti | 13.06 | |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
FC Semafori
| |
3 - 2
| 1 | 0 |
| ti | 13.06 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Satama
| |
4 - 0
| 1 | 0 |
| ti | 13.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Whisky
| |
5 - 0
| 3 | 0 |
| ke | 14.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Bristol
| |
5 - 0
| 2 | 0 |
| to | 15.06 | kl. 18:00 |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
RAD FC
| |
5 - 2
| 1 | 0 |
| to | 15.06 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Old Irish Wonderers
| |
7 - 1
| 2 | 0 |
| to | 15.06 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
Bar Arttu
-
FC Höveli
| |
2 - 0
| 1 | 0 |
| to | 15.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Matkis
| |
4 - 3
| 2 | 2 |
| to | 15.06 | kl. 20:15 |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Hugo
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
| to | 15.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
FC Wanha Torni
| |
11 - 1
| 3 | 0 |
| pe | 16.06 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Basso
| |
2 - 0
| 1 | 0 |
v. 25 | ma | 19.06 | |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
Mr. Fox
| |
2 - 2
| 1 | 0 |
| ti | 20.06 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
Alvar Saints
| |
0 - 3
| 1 | 0 |
| ti | 20.06 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Koivu
| |
2 - 7
| 1 | 0 |
| ti | 20.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
RAD FC
| |
0 - 4
| 1 | 0 |
| ti | 20.06 | |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
Krouvi United
| |
2 - 2
| 2 | 0 |
| ti | 20.06 | kl. 21:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Höveli
| |
6 - 1
| 1 | 0 |
| ke | 21.06 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
Old Smuggler
| |
0 - 0
| 1 | 1 |
| ke | 21.06 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
FC Karjurock
| |
1 - 1
| 2 | 0 |
| ke | 21.06 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
Danske United
| |
3 - 1
| 2 | 0 |
| ke | 21.06 | kl. 20:15 |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
Bar Arttu
| |
2 - 4
| 1 | 0 |
v. 26 | ti | 27.06 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Whisky
| |
6 - 1
| 3 | 0 |
| ti | 27.06 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Basso
| |
6 - 0
| 2 | 0 |
| ke | 28.06 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
Old Smuggler
| |
1 - 2
| 2 | 0 |
| to | 29.06 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
Old Irish Wonderers
| |
5 - 0
| 1 | 0 |
| to | 29.06 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Ihan vaan team
| |
0 - 5
| 2 | 0 |
| to | 29.06 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
Bar Arttu
-
RAD FC
| |
6 - 0
| 2 | 0 |
| to | 29.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Karjurock
| |
1 - 0
| 1 | 0 |
| to | 29.06 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Bristol
| |
4 - 2
| 1 | 0 |
| to | 29.06 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Danske United
| |
2 - 0
| 1 | 0 |
| to | 29.06 | kl. 21:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
FC Höveli
| |
1 - 1
| 2 | 0 |
v. 27 | ma | 03.07 | kl. 18:00 |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
Alvar Saints
| |
0 - 2
| 2 | 0 |
| ma | 03.07 | |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Tinatuoppi
| |
6 - 0
| 1 | 0 |
| ma | 03.07 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
Wanha Kupittaa
| |
0 - 6
| 3 | 0 |
| ti | 04.07 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
Bar Arttu
| |
2 - 2
| 2 | 0 |
| ti | 04.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Wanha Torni
| |
2 - 2
| 1 | 0 |
| ti | 04.07 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
Mr. Fox
| |
0 - 1
| 1 | 0 |
| ti | 04.07 | |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
FC Satama
| |
2 - 3
| 2 | 0 |
| ke | 05.07 | kl. 20:15 |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
Matkis
| |
2 - 3
| 1 | 1 |
| to | 06.07 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Koivu
| |
2 - 1
| 2 | 0 |
| to | 06.07 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Tinatuoppi
| |
0 - 4
| 1 | 0 |
| to | 06.07 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
FC Santala
| |
1 - 2
| 1 | 0 |
| pe | 07.07 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Krouvi United
| |
5 - 0
| 5 | 1 |
v. 28 | ma | 10.07 | |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
FC Semafori
| |
0 - 3
| 2 | 0 |
| ma | 10.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Mr. Fox
| |
0 - 3
| 3 | 0 |
| ma | 10.07 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
FC Koivu
| |
0 - 0
| 2 | 0 |
| ti | 11.07 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
Old Smuggler
| |
2 - 2
| 2 | 0 |
| ti | 11.07 | |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
FC Santala
| |
2 - 5
| 3 | 0 |
| ti | 11.07 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
Wanha Kupittaa
| |
0 - 6
| 2 | 0 |
| ke | 12.07 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
Bristol
| |
2 - 1
| 3 | 1 |
| ke | 12.07 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
FC Whisky
| |
4 - 0
| 2 | 0 |
| ke | 12.07 | kl. 20:15 |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Wanha Torni
| |
5 - 1
| 3 | 0 |
| to | 13.07 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
Danske United
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
| to | 13.07 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Höveli
| |
0 - 6
| 64 | 2 |
| to | 13.07 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Krouvi United
| |
5 - 0
| 1 | 0 |
| to | 13.07 | kl. 20:15 |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
FC Basso
| |
5 - 1
| 2 | 0 |
| to | 13.07 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
Bar Arttu
| |
1 - 4
| 1 | 0 |
v. 29 | ma | 17.07 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Hugo
| |
5 - 0
| 3 | 0 |
| ti | 18.07 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
FC Karjurock
| |
1 - 0
| 3 | 0 |
| ti | 18.07 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Basso
| |
1 - 3
| 2 | 0 |
| ti | 18.07 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Wanha Kupittaa
| |
2 - 9
| 3 | 0 |
| ke | 19.07 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Ihan vaan team
| |
2 - 1
| 67 | 0 |
| ke | 19.07 | kl. 20:15 |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
RAD FC
| |
4 - 2
| 2 | 0 |
| to | 20.07 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Mr. Fox
| |
0 - 0
| 1 | 0 |
| to | 20.07 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Satama
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
| to | 20.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Alvar Saints
| |
4 - 1
| 1 | 0 |
| to | 20.07 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
Old Irish Wonderers
| |
5 - 0
| 2 | 0 |
| to | 20.07 | |
Jäkärlän nurmikenttä
|
Bar Arttu
-
Matkis
| |
0 - 0
| 1 | 1 |
v. 30 | ma | 24.07 | kl. 20:15 |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
FC Hugo
| |
2 - 6
| 2 | 0 |
| ma | 24.07 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
FC Tinatuoppi
| |
3 - 0
| 3 | 0 |
| ti | 25.07 | kl. 18:20 |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
FC Höveli
| |
1 - 1
| 3 | 0 |
| ti | 25.07 | kl. 20:00 |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
Danske United
| |
5 - 0
| 3 | 0 |
| ti | 25.07 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Alvar Saints
| |
3 - 1
| 0 | 0 |
| ke | 26.07 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Semafori
| |
2 - 2
| 3 | 0 |
| to | 27.07 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
Matkis
| |
0 - 3
| 1 | 1 |
| to | 27.07 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
RAD FC
| |
2 - 4
| 3 | 0 |
| to | 27.07 | kl. 20:00 |
Jäkärlän nurmikenttä
|
Bar Arttu
-
FC Hugo
| |
1 - 4
| 2 | 0 |
| to | 27.07 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Santala
| |
0 - 3
| 3 | 0 |
| to | 27.07 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Satama
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
| to | 27.07 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
FC Koivu
| |
0 - 3
| 2 | 0 |
| pe | 28.07 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Karjurock
| |
2 - 0
| 4 | 0 |
v. 31 | ma | 31.07 | kl. 18:00 |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
Old Irish Wonderers
| |
4 - 1
| 3 | 0 |
| ma | 31.07 | |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Bar Arttu
| |
4 - 2
| 1 | 0 |
| ma | 31.07 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
Ihan vaan team
| |
5 - 0
| 1 | 0 |
| ti | 01.08 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
FC Semafori
| |
0 - 0
| 3 | 0 |
| ti | 01.08 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Mr. Fox
| |
0 - 0
| 4 | 0 |
| ke | 02.08 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
Krouvi United
| |
2 - 2
| 2 | 1 |
| ke | 02.08 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
Wanha Kupittaa
| |
0 - 5
| 3 | 0 |
| ke | 02.08 | |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
Bristol
| |
1 - 1
| 2 | 0 |
| to | 03.08 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Wanha Torni
| |
6 - 1
| 1 | 0 |
| to | 03.08 | kl. 18:45 |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
Bar Arttu
| |
1 - 10
| 2 | 0 |
| to | 03.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Tinatuoppi
| |
4 - 0
| 3 | 0 |
| pe | 04.08 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Semafori
| |
2 - 3
| 1 | 0 |
v. 32 | ma | 07.08 | |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
FC Wanha Torni
| |
3 - 3
| 1 | 0 |
| ma | 07.08 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
RAD FC
| |
3 - 4
| 3 | 0 |
| ti | 08.08 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
Ihan vaan team
| |
3 - 0
| 1 | 0 |
| ti | 08.08 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Danske United
| |
0 - 3
| 2 | 0 |
| ti | 08.08 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Old Smuggler
| |
0 - 2
| 1 | 0 |
| ti | 08.08 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Matkis
| |
7 - 0
| 1 | 1 |
| to | 10.08 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
FC Basso
| |
6 - 1
| 3 | 0 |
| to | 10.08 | kl. 20:00 |
Jäkärlän nurmikenttä
|
Bar Arttu
-
FC Karjurock
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
| to | 10.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Whisky
| |
4 - 0
| 2 | 0 |
| to | 10.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Satama
| |
5 - 1
| 2 | 0 |
| to | 10.08 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
FC Tinatuoppi
| |
1 - 0
| 0 | 0 |
| pe | 11.08 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Danske United
| |
0 - 1
| 3 | 0 |
v. 33 | ma | 14.08 | kl. 18:00 |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
FC Höveli
| |
6 - 1
| 1 | 0 |
| ma | 14.08 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Old Irish Wonderers
| |
5 - 0
| 2 | 0 |
| ma | 14.08 | kl. 20:15 |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
FC Santala
| |
1 - 1
| 3 | 0 |
| ti | 15.08 | |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
Wanha Kupittaa
| |
0 - 7
| 70 | 0 |
| ke | 16.08 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
RAD FC
| |
3 - 0
| 3 | 1 |
| ke | 16.08 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
Bar Arttu
| |
2 - 1
| 5 | 0 |
| ke | 16.08 | kl. 20:15 |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
FC Wanha Torni
| |
4 - 2
| 2 | 0 |
| to | 17.08 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Koivu
| |
1 - 4
| 2 | 0 |
| to | 17.08 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Bristol
| |
0 - 0
| 1 | 0 |
| to | 17.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Danske United
| |
0 - 3
| 1 | 0 |
| to | 17.08 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
Krouvi United
| |
1 - 1
| 8 | 0 |
| to | 17.08 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
FC Karjurock
| |
1 - 2
| 1 | 0 |
| pe | 18.08 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Alvar Saints
| |
1 - 1
| 1 | 0 |
v. 34 | ma | 21.08 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
Wanha Kupittaa
| |
0 - 5
| 2 | 0 |
| ti | 22.08 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
FC Satama
| |
0 - 0
| 3 | 0 |
| ti | 22.08 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
Old Smuggler
| |
2 - 3
| 4 | 0 |
| ti | 22.08 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
FC Koivu
| |
4 - 1
| 1 | 0 |
| ke | 23.08 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
Ihan vaan team
| |
1 - 0
| 3 | 1 |
| ke | 23.08 | |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
Alvar Saints
| |
1 - 2
| 2 | 0 |
| to | 24.08 | |
Parkin kenttä
|
FC Wanha Torni
-
Old Irish Wonderers
| |
10 - 1
| 1 | 0 |
| to | 24.08 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
Bar Arttu
| |
0 - 1
| 3 | 0 |
| to | 24.08 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Hugo
| |
2 - 0
| 1 | 0 |
| to | 24.08 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 7
| 3 | 0 |
| to | 24.08 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Tinatuoppi
| |
5 - 0
| 2 | 0 |
| pe | 25.08 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
Bristol
| |
1 - 1
| 2 | 0 |
v. 35 | ma | 28.08 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
FC Hugo
| |
3 - 2
| 2 | 0 |
| ma | 28.08 | kl. 20:15 |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
Old Smuggler
| |
6 - 3
| 65 | 0 |
| ti | 29.08 | |
Samppalinnan kenttä
|
Bristol
-
Danske United
| |
2 - 3
| 3 | 0 |
| ti | 29.08 | |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
Mr. Fox
| |
0 - 1
| 2 | 0 |
| ti | 29.08 | kl. 20:15 |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
Krouvi United
| |
3 - 12
| 66 | 0 |
| ti | 29.08 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
FC Santala
| |
4 - 0
| 1 | 0 |
| ke | 30.08 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
FC Höveli
| |
2 - 1
| 3 | 0 |
| ke | 30.08 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
RAD FC
| |
1 - 1
| 1 | 0 |
| to | 31.08 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
Matkis
| |
2 - 4
| 5 | 1 |
| to | 31.08 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
Wanha Kupittaa
| |
1 - 11
| 66 | 0 |
| to | 31.08 | kl. 21:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
FC Tinatuoppi
-
FC Whisky
| |
2 - 1
| 2 | 0 |
| pe | 01.09 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
FC Wanha Torni
| |
3 - 2
| 69 | 1 |
v. 36 | ma | 04.09 | |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
FC Tinatuoppi
| |
2 - 1
| 2 | 0 |
| ma | 04.09 | kl. 20:00 |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Koivu
| |
5 - 0
| 1 | 0 |
| ma | 04.09 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
Old Irish Wonderers
| |
3 - 2
| 1 | 0 |
| ti | 05.09 | |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
RAD FC
| |
0 - 0
| 4 | 0 |
| ke | 06.09 | |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
Matkis
| |
1 - 1
| 2 | 1 |
| ke | 06.09 | kl. 20:15 |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
FC Basso
| |
4 - 3
| 3 | 0 |
| to | 07.09 | |
Samppalinnan kenttä
|
Alvar Saints
-
Ihan vaan team
| |
0 - 0
| 3 | 0 |
| to | 07.09 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
FC Semafori
| |
0 - 1
| 2 | 0 |
| to | 07.09 | |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
FC Tinatuoppi
| |
2 - 2
| 2 | 1 |
| pe | 08.09 | |
Askaisten urheilukenttä
|
Old Smuggler
-
Bristol
| |
3 - 3
| 1 | 0 |
| pe | 08.09 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Bar Arttu
-
FC Santala
| |
0 - 1
| 1 | 0 |
v. 37 | ma | 11.09 | |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
Krouvi United
| |
1 - 3
| 2 | 0 |
| ma | 11.09 | kl. 20:15 |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
FC Whisky
| |
2 - 4
| 1 | 0 |
| ti | 12.09 | kl. 20:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
Ihan vaan team
| |
0 - 0
| 4 | 0 |
| ti | 12.09 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Santala
| |
0 - 5
| 3 | 0 |
| ke | 13.09 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
Mr. Fox
| |
0 - 0
| 3 | 0 |
| to | 14.09 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
FC Satama
| |
0 - 6
| 64 | 0 |
| to | 14.09 | |
Pelttarinkadun pallokenttä
|
FC Wanha Torni
-
Bristol
| |
5 - 1
| 3 | 0 |
| to | 14.09 | kl. 19:45 |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
FC Höveli
| |
1 - 2
| 1 | 0 |
| to | 14.09 | kl. 20:00 |
Karvetin keinonurmi
|
Krouvi United
-
Danske United
| |
6 - 6
| 1 | 0 |
| pe | 15.09 | kl. 19:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Bar Arttu
-
Alvar Saints
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
v. 38 | ma | 18.09 | kl. 20:15 |
Kaarinan valkeavuoren KHT
|
FC Whisky
-
FC Semafori
| |
3 - 2
| 3 | 0 |
| ti | 19.09 | kl. 18:30 |
Pernon kenttä
|
FC Höveli
-
FC Karjurock
| |
0 - 5
| 2 | 0 |
| ti | 19.09 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
RAD FC
-
Krouvi United
| |
4 - 2
| 0 | 0 |
| ti | 19.09 | kl. 20:00 |
Piikkiön liikuntahallin kenttä
|
Ihan vaan team
-
FC Basso
| |
1 - 3
| 3 | 0 |
| ti | 19.09 | |
Peltolan kenttä
|
FC Koivu
-
FC Hugo
| |
0 - 5
| 1 | 1 |
| ti | 19.09 | |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Wanha Kupittaa
-
Bar Arttu
| |
0 - 5
| 1 | 1 |
| ke | 20.09 | |
Tavastilan koulun kenttä
|
Matkis
-
FC Wanha Torni
| |
0 - 2
| 3 | 2 |
| ke | 20.09 | kl. 18:30 |
Runosmäen kenttä, Stoltinkatu
|
FC Satama
-
FC Tinatuoppi
| |
3 - 1
| 4 | 0 |
| to | 21.09 | kl. 18:45 |
Parkin kenttä
|
Bristol
-
Old Irish Wonderers
| |
7 - 1
| 1 | 0 |
| to | 21.09 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
Old Smuggler
| |
5 - 0
| 2 | 0 |
| to | 21.09 | kl. 20:00 |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
FC Semafori
| |
2 - 1
| 2 | 0 |
v. 39 | ma | 25.09 | |
Samppalinnan kenttä
|
FC Hugo
-
FC Satama
| |
2 - 4
| 3 | 0 |
| ma | 25.09 | |
Mynämäen Laurin koulun kenttä
|
Danske United
-
FC Whisky
| |
4 - 0
| 2 | 0 |
| ma | 25.09 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
Krouvi United
| |
2 - 5
| 3 | 0 |
| ti | 26.09 | kl. 20:15 |
Poropuiston kenttä
|
FC Karjurock
-
Matkis
| |
7 - 0
| 1 | 1 |
| to | 28.09 | |
Parkin kenttä
|
Old Irish Wonderers
-
RAD FC
| |
1 - 4
| 2 | 0 |
| to | 28.09 | |
Karvetin keinonurmi
|
FC Santala
-
FC Wanha Torni
| |
3 - 2
| 2 | 0 |
| to | 28.09 | |
Hannunniitun kenttä
|
Mr. Fox
-
Alvar Saints
| |
4 - 0
| 2 | 0 |
| to | 28.09 | |
Juhannuskukkulan kenttä, Kähäri
|
FC Semafori
-
FC Koivu
| |
5 - 0
| 1 | 1 |
| pe | 29.09 | kl. 19:00 |
Turjanpuiston tekonurmi
|
Bar Arttu
-
Ihan vaan team
| |
2 - 1
| 1 | 0 |
v. 40 | ke | 04.10 | |
Poropuiston kenttä
|
FC Basso
-
FC Karjurock
| |
3 - 3
| 2 | 0 |